Cloudové platformy

Jako služba je dnes k dispozici prakticky vše včetně infrastruktury či komplexních platforem.

GC Cloud

Platforma služeb, kterou GC System poskytuje, nabízí změnu přístupu zákazníků k infrastruktuře a technologiím. Platforma umožnuje rozšíření prostředí, převzetí technologií či přesun, případně doplnění o takzvanou DR lokalitu, a to vše v provozním modelu financí.

Není nutnost investovat do nákupu vlastních technologií, ale platba je pouze za službu/technologii, které jsou využívány.

Naprostá nezávislost místa pro využívání služeb, ta je dána samotnou filozofií cloudu, Svoji agendu tak můžete využívat naprosto kdekoliv.

GC Cloud zaručuje takovou bezpečnost svých dat, na jakou lze v podmínkách malého a středního podnikání jen těžko dosáhnout. Bezpečnost dat našich klientů je pro nás životní prioritou.

Modely

GC System Vám poskytne vše co potřebujete pro vaši firmu. Ať už se jedná o službu formou infrastruktury, případně platformu, tedy prostředí, které je již připraveno pro provoz vašich systémů. V neposlední řadě Vám nabízíme software jako službu. Služba Vám tak zajištuje provoz infrastruktury, virtualizace, síťí a software.

PLATFORMY

  • Infrastructure as a Service (IaaS)
  • Platform as a Service (PaaS)
  • Software as a Service (SaaS)

Individuální přístup
Komplexní řešení
Široké portfolio
Jsme na trhu více jak 30 let