IBM Security Guardium 

 

IBM Security Gardium Insight

S pokračující digitální transformací a migrací do cloudu roste i vaše potřeba rozšířeného zabezpečení dat. V komplexním datovém prostředí čelíte širokému spektru případů použití – díky kterým je zabezpečení dat ještě naléhavější výzvou. IBM Security Guardium je řešení pro zabezpečení dat, které se dokáže přizpůsobit změnám prostředí hrozeb a poskytuje úplnou viditelnost, shodu a ochranu během životního cyklu zabezpečení dat.

Guardium je moderní, škálovatelná platforma pro zabezpečení dat, která je připravena splnit požadavky dnešních progresivních prostředí při řešení bezpečnostních výzev.

  • Objevte stínová data, analyzujte pohyb a odhalte zranitelnosti pomocí DSPM
  • Monitorujte datovou aktivitu a urychlete audit a reporting
  • Automatizujte prosazování zásad dodržování předpisů a centralizujte datovou aktivitu
  • Šifrujte citlivá data ve všech stavech a napříč prostředími
  • Integrujte zjišťování a klasifikaci strukturovaných a nestrukturovaných dat
  • Identifikujte zranitelná místa ve vašich datových prostředích
  • Centralizujte a zjednodušte správu šifrovacích klíčů
IBM Security Gardium

IBM Security Guardium Data Protection

Automatizujte audit a reporting dodržování předpisů, objevujte a klasifikujte data a zdroje dat, monitorujte aktivitu uživatelů a reagujte na hrozby téměř v reálném čase.

Jedná se o komplexní software pro ochranu dat, který střeží místní a cloudová úložiště dat prostřednictvím funkcí, jako je monitorování a analýzy datové aktivity, pracovní postupy reakce na hrozby téměř v reálném čase a automatizované auditování a hlášení shody.

Data compliance software and solutions

Zjednodušte zásady, audit a sdílení zpráv pro automatizovanou shodu s Guardium Insights.

Zavedení automatizované technologie nejen urychluje postupy pro dodržování předpisů, ale také zvyšuje důvěryhodnost opatření v oblasti kybernetické bezpečnosti. Tento klíčový posun má potenciál zvýšit efektivitu dodržování předpisů a produktivitu týmu, což znamená významný pokrok v oblasti výkaznictví auditu.

Data security posture management (DSPM) v Guardium Insights

Vypátrejte stínová data, analyzujte tok dat a odhalte zranitelná místa v cloudu a aplikacích SaaS, abyste snížili potenciální rizika zabezpečení dat.

Řešení správy pozice zabezpečení dat pomocí IBM Security® Guardium® Insights SaaS DSPM. Poskytněte týmům pro dodržování předpisů a zabezpečení nezbytný přehled a přehled, které pomohou zajistit, aby citlivá data vaší společnosti byla v bezpečí a v souladu s příslušnými bezpečnostními zásadami.

IBM Security Guardium Data Encryption 

Šifrujte své soubory, databáze a aplikace, řiďte se předpisy o zabezpečení dat a soukromí a kontrolujte šifrovací klíče pro cloudová data.

IBM Security® Guardium® Data Encryption je rodina softwaru pro šifrování dat a správu klíčů. Modulární komponenty jsou centrálně spravovány pomocí CipherTrust Manager (dříve známý jako Data Security Manager nebo DSM), který spravuje zásady, konfigurace a šifrovací klíče.

 

Individuální přístup
Komplexní řešení
Široké portfolio
Jsme na trhu více jak 30 let